קבורה פרטית

מהי קבורה פרטית?

הכוונה במונח קבורה פרטית היא על פי רוב, קבורה אזרחית או קבורה אלטרנטיבית. בית עלמין פרטי מאפשר גמישות ייתרה וחופש בחירה לצורת הקבורה והטקס, לדגמא – האם הקבורה תהייה בארון,  כמו גם קביעת מועד הלוויה בשיתוף ובהתחשבות צרכי המשפחה.

בבית עלמין פרטי ניתן לבחור אם הטקס יהיה דתי / חילוני/ רפורמי,  כל משפחה והשקפת עולמה

אפשר כמובן לבחור את מנחה הטקס – תפילה בנוסח ספרד או אשכנז ומי שחפץ בכך טקס אזרחי ללא כל סממן דתי,  הכל לפי השקפתם ורצונם של בני המשפחה.

בית העלמין "בשביל מנוחה נכונה" מכבד  ומקבל את רצונכם המשפחות בכל בחירה שתעשו.

1

למה לבחור בקבורה פרטית, בבית העלמין בשביל מנוחה נכונה ראשל"צ?

מה כולל הטקס בבית עלמין פרטי?

2

קבורה פרטית מאפשרת בידול ושוני בין הלוויות, כך שכל טקס יהיה ייחודי ומיוחד לאופי המשפחה ואמונתה. הטקס כולו מורכב על פי רצונה ובקשתה של המשפחה שיכולה להיפגש עם המנחה ויחד להחליט על  טקס הפרידה.

לאורך עשור שנותינו בתחום, בצענו טקסים שונים ומגוונים, בחלקם גם כאלו שתוכננו מראש וכאלו בהם ניגנו בכלי נגינה או הפרחת בלוני תפילה, הדפסת חולצות אחידות לבאי הטקס ועוד…

הטקסים מלווים בהקראת טקסטים מהספרות והשירה העברית, מערכות שמע ומוזיקה לפי בחירה, הדלקת נרות, שירה, חלוקות פרחים לקהל עוד. כל משפחה על פי תפיסת עולמה והרגשתה.

אז..

3

די בלהגיע למקום כדי לראות ולחוש בייחודו של בית העלמין.

המקום קטן, אינטימי ומטופח עם נגישות לכל חלקה וחלקה ושבילי הליכה רחבים.

"בשביל מנוחה נכונה" תוכנן במיוחד למענכם משפחות הנפטרים, להעניק לכם מקום מרגוע ונעים להתייחד עם יקירכים.

אם אתם מבינים את חשיבות רכישת חלקה בעודכם בחיים והבנתם  שסידורי הלוויה הם חלק בלתי נפרד ממעגל החיים, הבחירה בבית העלמין "בשביל מנוחה נכונה"  היא צעד ראוי לשקט הנפשי.

כולנו התחנכנו על האמירה "רכישת חלקה מראש מהווה סגולה לחיים ארוכים" אנחנו מוסיפים ואומרים שזו ירושה חשובה ליקירכם  ובבוא השעה – כאשר הכנתם מראש את הכל, הם יודו לכם על כך.

אז למה לבחור בבית העלמין" בשביל מנוחה נכונה" ראשון לציון:

מוֹתוֹ שֶׁל אָדָם הוּא עִנְיָן לִשְׁאָרָיו יוֹתֵר מִשֶּׁהוּא עִנְיָן לוֹ עַצְמוֹ

בשביל מנוחה נכונה

או

השאירו פרטים: