ייפוי כח מתמשך

השליטה בעתיד שלכם עוברת לידיים שלכם

החיים עלולים להשתנות בכל רגע. מעצמאות וכשירות מלאה, כל אחד עלול למצוא עצמו בלי יכולת

לנהל את ענייניו באופן זמני או קבוע. ייפוי כח מתמשך מאפשר לקבוע כבר היום, כיצד ייראו חיינו בעתיד.

נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מהו ייפוי כח מתמשך?

ייפוי כח מתמשך הוא הליך קל, קצר ופשוט, המאפשר לכם להגדיר היום, מה יהיה אופן הטיפול בכם וברכוש שלכם, במקרה בו תאבדו את כשירותכם כתוצאה מתאונה, אירוע מוחי, תשישות נפש ועוד.

ייפוי כח מתמשך מפקיד את הסמכויות בידי מיופה כח אחד או יותר - בן משפחה או חבר שעליו אתכם סומכים לחלוטין. כל שעליכם לעשות הוא להגדיר למיופה הכח מה הן גבולות האחריות שלו ולספק לו הוראות מקדימות מדויקות בנוגע להחלטות אישיות, רפואיות ורכושיות שיהיה עליו לקבל בעתיד, בשמכם.

ייפוי כח מתמשך - צעד אחראי וחשוב לכם וליקיריכם

במשרד עורכות הדין "אגמי שקורי – וינברגר טוקר" צברנו ניסיון רב בעריכת ייפוי כח מתמשכים. אנו מנהלות את ההליך ברגישות ובסבלנות רבה, כדי שייפוי הכח המתמשך ישקף בשלמות את הצרכים ואת הרצונות שלכם. מסמך ייפוי הכח המתמשך יופקד אצל האפוטרופוס הכללי עד ליום בו חלילה נזדקק לו.

ללא ייפוי כח מתמשך לא תהיו שותפים להחלטות על עתידכם

אם איבדתם את כשירותכם ואין ברשותכם ייפוי כח מתמשך, יקיריכם ייאלצו לפנות לבית המשפט על מנת לקבל אפוטרופסות עליכם ויחויבו בדיווח לאפוטרופוס הכללי עם קבלת המינוי, הליך מסורבל, יקר וביורוקרטי, אשר יגזול זמן מיקיריכם שהיה יכול להיות מופנה לטיפול בכם, ובנוסף, עם כל הרצון הטוב של המעורבים בדבר, הרצונות שלכם בנוגע לאופן הטיפול בכם, בבריאותכם וברכושכם לא יבואו לידי ביטוי.

ייפוי כח מתמשך - העתיד בידיים שלכם

אל תחכו למחר - שלטו על עתידכם כבר היום.

למידע נוסף ולתיאום פגישה ב"שביל מנוחה נכונה" הקרוב לבית מגורכם במשרדנו או בביתכם

עו"ד תם אגמי שקורי

עו"ד רויטל וינברגר טוקר

תם אגמי שקורי - עורכת דין, דוקטורנטית למשפטים | רויטל וינברגר טוקר - עורכת דין מוסמכות לביצוע ייפויי כח מתמשכים מטעם האפוטרופוס הכללי